2009-12-06 SCORPIONS
Archiwum


„Scorpions” zagra dwa razy!
Nie zdążyłeś kupić biletów na grudniowy koncert zespołu „Scorpions” w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu? Nic straconego! Masz jeszcze szansę. Muzycy z legendarnej grupy zagrają w Zabrzu dwa razy!
„Scorpions” uświetni organizowaną 5 grudnia galę z okazji 50-lecia Domu Muzyki i Tańca. Ogromne zainteresowanie koncertem sprawiło, że nie wszyscy fani mieliby okazję zobaczyć i usłyszeć artystów na żywo. Dlatego postanowiliśmy zorganizować jeszcze jeden koncert. „Scorpions” wystąpi po raz drugi 6 grudnia. Koncert na scenie DMiT rozpocznie się o godzinie 18.
Wielbiciele zespołu dobrze wiedzą, że artyści pracują aktualnie nad kolejną płytą. Najnowszy album ma się ukazać na początku przyszłego roku. Niewykluczone, że muzycy uchylą rąbka tajemnicy i w Zabrzu zaprezentują również co nieco z nowego materiału.
Na scenie Domu Muzyki i Tańca z pewnością nie zabraknie wielkich hitów, jak „Wind of change” czy „Still loving you”, dzięki którym artyści z Niemiec są rozpoznawalni nawet w najdalszych zakątkach globu.
Dwa wyjątkowe koncerty „Scorpions” w Zabrzu już w grudniu. Zapraszamy!