2011-01-12 Ladies Night
Archiwum


12 stycznia 2011 r. o godz. 19.00 w Kawiarni Artystycznej Domu Muzyki i Tańca odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night.

Tym razem Panie wezmą udział w pokazie mody przygotowanym przez zabrzański butik KoModa, który przedstawi kolekcję zimową oraz wiosenną. Będą więc stroje wieczorowe, codzienne, do pracy, na specjalne wyjścia... I, co ważne, będą to stroje dla Pań w każdym wieku i w różnych rozmiarach. Panie dowiedzą się także jakie modne są obecnie torebki, biżuteria, paski, szale. Po pokazie stylistki z butiku chętnym Paniom udzielą porad w zakresie stylizacji. Będzie też można dokonać zakupów zaprezentowanych towarów.
Ponadto organizatorzy zaprosili firmę Monimar, która wykona Paniom zabiegi pielęgnacyjne, a także fryzjerów z salonu Studio Effect, które odpowiednio je uczeszą. Będzie również można pooglądać, przymierzyć i zakupić bieliznę ze sklepu Buduar, który przygotuje pokazy wraz z firmą Dalia i nie tylko.....
Jak zwykle na uczestniczki czeka słodki poczęstunek z kawą lub herbatą oraz atrakcyjne nagrody. Zapowiada się miły wieczór w miłej atmosferze. Zapraszamy!
Wstęp – 20 zł.