2011-06-29 Ladies Night
Archiwum


29 czerwca, godz. 19.00 w Kawiarni Artystycznej Domu Muzyki i Tańca odbędzie się kolejne spotkanie Pań, którego tematem będą „Wakacyjne podróże”.

Nadeszło upragnione lato, a nie wszystkie Panie zdążyły zaplanować wakacyjne wyjazdy. Podczas kolejnego spotkania w ramach cyklu Ladies Night postaramy się im w tym pomóc. Gość wieczoru opowie o swoich wakacjach we Włoszech i Francji, podpowie, jak zorganizować taki wyjazd, a także na co warto zwrócić uwagę podczas wojaży po tych krajach. Gdzie w tym roku opłaca się pojechać, które kurorty są najmodniejsze i jak cenowo kształtuje się tegoroczna wakacyjna oferta – opowie Paniom przedstawiciel biura podróży. Dowiemy się także, które z ofert są w promocyjnych cenach i dlaczego warto z nich skorzystać. Aby Panie mogły skompletować odpowiednią garderobę na wakacje, zaprosiliśmy do Kawiarni Artystycznej przedstawicielki zabrzańskiego butiku KoModa, które pokażą, co nosi się tego lata i czego nie może zabraknąć w walizce kobiety udającej się na urlop. Apteka Złota Rybka z Krakowa przedstawi Paniom ekskluzywne produkty do pielęgnacji ciała firm Planters – zawierające kwas hialuronowy – i Danielle Laroche – o dużej zawartości substancji mineralnych a także opowie jak zabezpieczyć skórę przed wyjściem na słońce.
Jak zwykle będzie też kawa, herbata i... bardzo przyjemna atmosfera, sprzyjająca serdecznym rozmowom Pań. Wstęp – 25 zł.