2011-08-19 Muzyczne Lato - VERBA
Archiwum


Koncert plenerowy (odbędzie się na estradzie ustawionej na „Śląskim Rancho”, ul. Webera 18).
Wstęp wolny!

VERBA to polski zespół wykonujący muzykę pop. Tworzą go Bartłomiej Kielar i Ignacy Ereński. Grupa powstała we wrześniu 1997 roku w Pile. Starzy kumple z jednej klasy szkoły podstawowej szybko odkryli, że mają wspólne zainteresowania i postanowili połączyć siły. Zafascynowani muzyką powoli zaczynali myśleć o zrobieniu czegoś podobnego, jednak na początku reprezentowali różnorakie style muzyczne. Po prostu, jak mówią, bawili się muzyką.
Bartek - producent muzyczny, autor tekstów, wokalista. Swoją przygodę z komponowaniem rozpoczął bardzo wcześnie. Mając 5 lat, zaczął naukę gry na instrumentach klawiszowych. Przez 20 lat, aż do dziś, nie rozstaje się z muzyką, bo jak sam mówi, jest ona jego życiem. Szukał w różnych klimatach, od techno, house, electro, jungle, hip-hop aż po pop. Muzyka popularna, rozumiana w szerokim znaczeniu tego słowa, to właśnie to, w czym poszukuje nowego brzmienia.
Ignacy - autor tekstów, wokalista. Teksty zaczął pisać już w szkole podstawowej. Na początku były to krótkie rymowanki, które z czasem przekształciły się w poważne, pełne życia przemyślenia. W tekstach wyraża całego siebie, a zawarte w nich emocje i uczucia uważa za najważniejsze w jego życiu.
W ich utworach często przewijają się tematy codziennego życia, miłości i własne przemyślenia z nimi związane. Taka jest właśnie VERBA. Prawdziwa i szczera.
Na koncercie cyklu Muzyczne Lato usłyszymy najnowszy utwór zespołu VERBA: „Jesteś idealna” a także: „Nic więcej”, „Pamiętasz” oraz „Młode Wilki”, „ Kocham Cię na zawsze”.

Regulamin imprezy Muzyczne Lato w pliku pdf.