2011-10-20 Ladies Night
Archiwum


20 października 2011 r. o godz. 19.00 w Kawiarni Artystycznej Domu Muzyki i Tańca odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night.
Tym razem Panie wezmą udział w prezentacji biżuterii artystycznej, ale nie tylko …Biżuterię i wyroby artystyczne zaprezentują artyści rzemieślnicy z Zabrza i okolic. Panie do pokazu biżuterii przygotuje zaprzyjaźniony butik KoModa, który przedstawi swoją kolekcję idealnie dopasowaną do prezentowanej biżuterii. I, co ważne, Panie dowiedzą się także jakie modne są obecnie torebki, biżuteria, paski, szale. Dowiemy się jak można samemu zaprojektować i stworzyć biżuterię oraz w jaki sposób powstają wyroby ze szkła, srebra, ceramiki czy filcu. Po pokazie stylistki udzielą Paniom porad w zakresie stylizacji. Będzie też można dokonać zakupów zaprezentowanych towarów.
Jak zwykle na uczestniczki czeka słodki poczęstunek z kawą lub herbatą oraz atrakcyjne nagrody. Zapowiada się sympatyczny wieczór w miłej atmosferze. Zapraszamy!

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).