2011-12-11 Precasting X-FACTOR
Archiwum


X-FACTOR to muzyczne show. Program po raz pierwszy został wyemitowany w Anglii w 2004 roku. Od tamtej pory jest najpopularniejszym programem rozrywkowym Wielkiej Brytanii. Finał poprzedniej, 7 edycji obejrzało ponad 21 milionów widzów. Castingi do programu przyciągają co roku setki tysięcy wokalistów.

Tak wielki sukces sprawił, że program pojawił się w wielu innych krajach, gdzie zawsze, niezmiennie, pozostawał na topie. Zwycięzcy programów wszystkich edycji, a wśród nich: Leona Lewis, Matt Cardle i Alexandra Burke sprzedali łącznie ponad 100 milionów płyt a 90 ich singli wspięło się na pierwsze miejsca list przebojów.

Wielka popularność I polskiej edycji X-FACTOR sprawiła, że nikt nie miał wątpliwości, że w następnym sezonie musi się pojawić kolejna.

Wszyscy nasi finaliści odnieśli sukces medialny, są rozpoznawani w całej Polsce i nie tylko. Zwycięzca pierwszej edycji, Gienek Loska właśnie pracuje nad swoją płytą, a Michał Szpak i Ada Szulc pracują nad materiałem na swoje debiutanckie albumy.

Już w grudniu, odwiedzimy cztery miasta Polski w poszukiwaniu talentów wokalnych do II edycji programu.

Czekamy na solistów oraz grupy wokalne powyżej 16 roku życia.

Przygotuj dwa utwory ( w jez.polskim oraz obcym) i zaprezentuj je acapella na jednym z naszych precastingów.

Precasting rozpoczynamy o godz.10.00.

11.12.2011 - ZABRZE, Dom Muzyki i Tańca, ul. De Gaulle'a 17

A już dziś możesz wysłać swoje demo na adres:

Program ,,X FACTOR''
FremantleMedia Polska
Ul. Wołodyjowskiego 63
02 - 724 Warszawa
lub na maila: casting@ fremantlemedia.pl Nie zapomnijcie podać swoich danych kontaktowych.
Czekamy na Was.

Jeśli chce dowiedzieć się więcej, to zajrzyj na stronę http://xfactor.plejada.pl/ , gdzie znajdziesz informacje o programie i regulamin.


Precastingi są bez udziału publiczności.