2012-03-10 Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu bez Granic
Archiwum


Trzy dni przed premierą sklepową pierwszego, swojego muzycznego DVD Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu zagrają koncert w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.
Spektakl będzie w pełni odzwierciedlał widowisko zarejestrowane na płycie DVD w Sali Kongresowej w Warszawie 07 stycznia br.

Spektakl, zarejestrowany na płycie DVD i który zobaczą Państwo w kulturalnej stolicy Aglomeracji Śląskiej z pewnością mieści się na półce najlepszych polskich i europejskich produkcji. Do siły muzycznej, wokalnej i jakości poczucia humor zespołu widzowie Filharmonii Dowcipu zdążyli się przyzwyczaić i traktują je, jako element stały programu, ale perfekcyjna gra świateł, efektów specjalnych i unikalna w Polsce jakość dźwięku czynią dzisiaj z tego widowiska spektakl jeszcze bardziej wyjątkowy. Ciepły, dowcipny, energetyczny i mimo wysokiej poprzeczki technologicznej - skromny.
Wystarczy tylko zerknąć na recenzje umieszczane przez widzów na portalach społecznościowych, czy bileteriach.
Cały spektakl trwa trzy godziny razem z dwudziestominutową przerwą, podczas której widzowie będą mogli kupić przedpremierowo pierwszą płytę DVD oraz wydaną na jesieni 2011 roku płytę CD w cenie wydawcy. Po spektaklu autorzy i wykonawcy spotkają się z widzami i w specjalnej oprawie z radością podpiszą płyty, porozmawiają z widzami i zbiorą opinie na temat swojej pracy.

W trakcie jesiennej kulturalnej mini-trasy FD podpisała ponad tysiąc płyt, a jej zespół spotkał się twarzą w twarz w kuluarach sal koncertowych z każdym, kto tylko miał na to chęć. Sobota 10 marca zamieni scenę, widownię i kuluary Domu Muzyki i Tańca w jeden gorący, uśmiechnięty i kipiący dobrą energią wieczór. Do zobaczenia."

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).