2013-02-14 III Kabaretowe Walentynki
Archiwum


Już po raz trzeci proponujemy Państwu spędzenie tego wyjątkowego wieczoru na wesoło i zapewniamy, że jest to doskonały pomysł. Tym razem gościć będziemy pochodzący z Warszawy Kabaret Moralnego Niepokoju, któremu towarzyszyć będzie Magdalena Stużyńska. KMN po ogromnym sukcesie ostatniej trasy pt. „Galaktikos” ruszył z przedpremierowymi pokazami nowego programu „Pogoda na Suma”. Na naszym wyjątkowym i niepowtarzalnym spotkaniu kabaret zaprezentuje swoje największe hity eksportowe z całej swojej działalności jak i najzabawniejsze nowości w programie przygotowanym specjalnie na ten wieczór.
KMN popularność zdobył dzięki częstym występom w telewizji oraz błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego. W emitowanym w latach 2003-2006 w TVP2 autorskim programie satyrycznym grupy pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju co tydzień prezentowane były premierowe skecze. Kabaret skupia się głównie na sprawach społecznych, absurdach życia codziennego, nie stroni też od polityki – nieraz w ich skeczach można odczuć cyniczne uwagi skierowane w stronę „organów rządzących”. Na przełomie 2007 i 2008 roku kabaret tworzył program pt. Miesięcznik Moralnego Niepokoju. Cechą rozpoznawczą Kabaretu Moralnego Niepokoju jest to, iż na scenie oprócz aktorów pojawiają się również muzycy, którzy wzbogacają cały występ i nadają mu żywy i niepowtarzalny charakter.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).