2012-12-02 X FACTOR - precasting
Archiwum


X Factor to muzyczny show. Program po raz pierwszy został wyemitowany w Anglii w 2004 roku. Od tamtej pory jest najpopularniejszym programem rozrywkowym Wielkiej Brytanii. Finał siódmej edycji obejrzało ponad 21 milionów widzów! Castingi do programu przyciągają co roku setki tysięcy wokalistów. Tak wielki sukces sprawił, że program pojawił się w wielu innych krajach, gdzie zawsze, niezmiennie, pozostawał na topie. Zwycięzcy programów wszystkich edycji, a wśród nich: Leona Lewis, Matt Cardle i Alexandra Burke sprzedali łącznie ponad 100 milionów płyt, a 90 ich singli wspięło się na pierwsze miejsca list przebojów.
Wielka popularność dwóch polskich edycji X Factora sprawiła, że nikt nie miał wątpliwości, że w następnym sezonie musi się pojawić kolejna. Wszyscy nasi finaliści odnieśli sukces medialny, są rozpoznawani w całej Polsce i nie tylko. Już w grudniu szukać będziemy kolejnych talentów wokalnych do III edycji programu. Czekamy na solistów oraz grupy wokalne powyżej 16 roku życia. Przygotuj dwa utwory (w języku polskim oraz obcym) i zaprezentuj je a capella na jednym z naszych precastingów. Precasting rozpoczynamy o godz. 10.00, czyli spotykamy się 2 grudnia 2012 r. w Zabrzu, w Domu Muzyki i Tańca, ul. gen. de Gaulle'a 17.
A już dziś możesz wysłać swoje demo na adres:
Program ,,X FACTOR”
FremantleMedia Polska
ul. Wołodyjowskiego 63
02-724 Warszawa
lub na maila: casting@ fremantlemedia.pl
Nie zapomnijcie podać swoich danych kontaktowych. Czekamy na Was. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to zajrzyj na stronę http://xfactor.tvn.pl, gdzie znajdziesz informacje o programie i regulamin.
Precastingi są bez udziału publiczności.