2013-02-23 KULT - Unplugged
Archiwum


Premiera telewizyjna koncertu z cyklu „MTV Unplugged Kult” odbyła się 30 października 2011 r., kto nie widział, ma niepowtarzalną okazję zobaczyć ponownie ten koncert tym razem w Zabrzu, 23 lutego 2013!
"MTV Unplugged" Kultu to album, który od kilku tygodni utrzymuje się na szczycie najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Nabywcy docenili oryginalne, specjalne aranżacje największych przebojów Kultu. Akustyczne wersje pozwoliły na nowo odkryć siłę znakomitych utworów Kazika Staszewskiego i jego zespołu.
Podczas trwającego ponad dwie godziny występu, zespół zagra około 26 utworów. Zgodnie z tradycją, grupa zagra również własną wersję przeboju innego wykonawcy.
Podobnie jak do każdego występu „Kult Unplugged”, tak i tym razem powstanie specjalna oprawa sceniczna, która podkreśli charakter wykonywanych utworów.
Kult intensywnie pracował nad repertuarem koncertu, wybierając utwory, które wykona 23 lutego 2013 w wersji „bez prądu”. Więcej szczegółów? Po prostu bądź wtedy w Zabrzu.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).