2013-10-20 Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki
Archiwum


Nie ma takiego krytyka w Polsce, który by potrafił zdefiniować czym jest Filharmonia Dowcipu i szczerze powiedzieć, że wie „co tu jest grane?”. Na szczęście wiedzą to Widzowie, którzy wypełnili wszystkie sale koncertowe na poprzedniej trasie. I wychodzili bardzo, bardzo
szczęśliwi… A definicja Filharmonii Dowcipu jest prosta - chcemy się z Widzami podzielić naszymi pomysłami, umiejętnościami, wiedzą o muzyce klasycznej. W sposób miły, elegancki, czasem zakręcony, nowoczesny, pozbawiony klasycznej patyny, dowcipny i... bardzo sexy. I taka ma być trasa „Co tu jest grane?”. Światowa klasyka utopiona w niezwykłych pomysłach aranżacyjnych, niewyobrażalnych brzmieniach, głosach, możliwościach instrumentalnych i salwach śmiechu publiczności. Zaskakująca, elegancka, pełna szacunku dla Widza, ale także dużo od niego wymagająca. Przede wszystkim luzu, dystansu i poczucia humoru. Plus pełnego otwarcia duszy na całą paletę pozytywnych emocji płynących ze sceny.

Gościem specjalnym będzie Krystian Krzeszowiak - światowej sławy tenor.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).