2013-11-08 Coma symfonicznie
Archiwum


Coma to polski zespół rockowy założony w czerwcu 1998 roku w Łodzi. Muzyka grupy inspirowana jest dokonaniami takich zespołów jak Illusion, Pearl Jam czy Led Zeppelin. 14 lipca w Węgorzewie odbył się koncert zespołu z Orkiestrą Symfoników Gdańskich, który spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem i dlatego postanowiono ten projekt powtórzyć. W Domu Muzyki i Tańca w zespół COMA pojawi się na scenie z towarzyszeniem Zabrzańskiej Orkiestry Symfonicznej pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego.
Ponaddwugodzinne widowisko zabierze słuchaczy w wyjątkową podróż po dyskografii zespołu, prezentując najważniejsze utwory z dorobku COMY w aranżacjach z kilkudziesięcioosobowym składem orkiestry. Podczas koncertu pojawią się numery doskonale znane fanom z wydawnictwa „Symfonicznie”, jak i niepublikowane dotąd, nowe wersje utworów pochodzących z Czerwonego Albumu.

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).