2015-10-24 BRACIA I KRZYSZTOF CUGOWSKI AKUSTYCZNIE
Archiwum

ZAPRASZAMY NA PEŁEN GITAROWEGO KUNSZTU I ROCKOWEJ ENERGII KONCERT ”BRACIA AKUSTYCZNIE”. ZNANI Z MOCNEGO BRZMIENIA BRACIA TYM RAZEM ZAGRAJĄ SWOJE NAJWIĘKSZE PRZEBOJE W WERSJI AKUSTYCZNEJ. GOŚCIEM SPECJALNYM KONCERTU BĘDZIE KRZYSZTOF CUGOWSKI.

PUBLICZNOŚĆ BĘDZIE ŚWIADKIEM NIEZWYKŁEGO KONCERTU, PODCZAS KTÓREGO USŁYSZY NAJWIĘKSZE HITY ZESPOŁU BRACIA ORAZ KILKA PRZEBOJÓW BUDKI SUFLERA. W UBIEGŁYM ROKU BUDKA SUFLERA ZAKOŃCZYŁA SWOJĄ DZIAŁANOŚĆ PO 40-U LATACH ISTNIENIA, ZAMYKAJĄC WAŻNY RODZIAŁ W HISTORII POLSKIEGO ROCKA. KRZYSZTOF CUGOWSKI KONTYNUUJE SWOJĄ MUZYCZNĄ PRZYGODNĘ, KONCERTUJĄC ZE SWOIMI SYNAMI PIOTREK I WOJTKIEM, KTÓRZY OD 1997 ROKU TWORZĄ ZESPÓŁ BRACIA. PRERMIEROWY WYSTĘP TEGO WYJĄTKOWEGO PROJEKTU MUZYCZNEGO MIAŁ MIEJSCE 7 LUTEGO PODCZAS GALI 25-LECIA RADIA RMF FM, W WARSZAWSKIM TEATRZE NARODOWYM. MOŻNA GO OBEJRZEĆ TUTAJ:
https://www.youtube.com/watch?v=yJEf60kkwXc

ZESPÓŁ BRACIA ISTNIEJE OD 2001 ROKU I JEST OBECNIE JEDNYM Z NAJBARDZIEJ CENIONYCH ZESPOŁÓW ROCKOWYCH W POLSCE. NA CZELE FORMACJI STOJĄ BRACIA PIOTR I WOJCIECH CUGOWSCY, KTÓRYCH CHYBA NIKOMU NIE TRZEBA JUŻ DZIŚ PRZEDSTAWIAĆ.

ZESPÓŁ MA W DOROBKU CZTERY PŁYTY: „FOBROCK”, „TRUBIUTE TO QUEEN”, „ZAPAMIĘTAJ” ORAZ NAJNOWSZY „ZMIENIĆ ZDARZEŃ BIEG”.

ZA ALBUM „ZMIENIĆ ZDARZEŃ BIEG” OTRZYMALI PODCZAS OSTATNIEGO FESTIWALU W SOPOCIE ZŁOTĄ PŁYTĘ. POCHODZĄCE Z TEGO ALBUMU PRZEBOJE „NAD PRZEPAŚCIĄ”, „WIERZĘ W LEPSZY ŚWIAT”, „PO DRUGIEJ STRONIE CHMUR” CZY „TO JEST MÓJ DZIEŃ” ZNAJĄ JUŻ CHYBA WSZYSCY. 3 MARCA UKAZAŁA SIĘ „PLATYNOWA EDYCJA” TEJ PŁYTY Z NOWYM UTOWREM „NIEPISANE” ORAZ DVD Z AKUSTYCZNYM KONCERTEM ZAREJESTROWANYM NA ZAMKU KSIĄŻĄT POMORSKICH W SZCZECINIE.

SKŁAD ZESPOŁU:
PIOTR CUGOWSKI - ŚPIEW
WOJCIECH CUGOWSKI - GITARA, ŚPIEW
TOMASZ GOŁĄB - GITARA BASOWA
JAROSŁAW CHILKIEWICZ - GITARA
BARTŁOMIEJ PAWLUS – PERKUSJA
ORAZ GOŚĆ SPECJALNY:
KRZYSZTOF CUGOWSKI - ŚPIEW

Bilety w cenie 70, 80, 90 oraz 100 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).