2016-01-23 INDUSTRIADENT 2016
Archiwum


Już w styczniu udowodnimy Wam, że Śląsk to nie tylko węgiel i kopalnie, ale znacznie więcej. Odkryjemy przed Wami jego najlepsze strony. Czekają na Was nowe interesujące miejsca, ciekawe wykłady, warsztaty praktyczne oraz wiele atrakcji w czasie spotkań integracyjnych. Będziemy mogli razem poznać bliżej śląską kulturę, poszerzać wiedzę i umiejętności oraz spotkać znajomych z całej Polski.

Zejdźcie z nami na kolejny poziom, odkryjmy razem nieznane.

Zapraszamy…

Witojcie, wszystkie gryfne frelki i szwarne synki, prziszli doktorzy oraz witomy tych, co doktorami już som! Skoroście już się dosmyczyli do naszego Zabrza, to nie bydymy się zbytnio asić, aleście dobrze zrobili. Padajom, że bezmała Ślonsk szpetny jest, ale to yno takie dżistanie.

Przyrychtowali my dla was roztomainte atrakcje, poznacie tu fest mondrych ludzi, co cołkom wiedzom swojom chcom się z wami podzielić, a na wieczór w ramach laby na fajer się szikujcie. Momy nadzieja, że po tych kilku dniach bydziecie pszoć nom,tak jak my wom pszajemy. Już nie bydymy zbytnio wom tu fandzolić, czas zacząć konferencja najmilsi goście!

Naszym motywem przewodnim jest połączenie stomatologii z industrialnym wizerunkiem Śląska, kojarzonym głównie z kopalniami. Zachęcamy Was zatem serdecznie do drążenia w głąb stomatologicznej wiedzy i odkrywania pokładów nowych, ciekawych informacji – właśnie tutaj, w sercu naszego regionu.

Dzień Teorii uświetnią swoją obecnością wykładowcy różnych specjalności – między innymi chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, periodontologii, ortodoncji, protetyki. Usłyszymy wiele na temat najnowszych trendów w różnych dziedzinach stomatologii, planowaniu leczenia, a także o aspektach współpracy między lekarzem a technikiem dentystycznym

Więcej na temat naszych wykładowców znajdziecie w zakładce „Wykładowcy”. Oprócz części dydaktycznej i szkoleniowej, przygotowaliśmy część integracyjną, imprezową – zapraszamy Was zatem do istnej kopalni dobrej zabawy!

Naszym motywym przewodnim je fuzja stomatologii z industrialnym wizerunkiym Śląska, kiery kojarzi się głównie z kopalniami. Serdecznie zapraszomy Was do fedrowanio w głąb stomatologicznej wiedzy i odkrywanio hołd nowych, ciekawych informacji – właśnie tukej, w sercu naszego regionu.

W Dniu Teorii bydymy gościć wykładowców różnych specjalności – m.in. chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, periodontologii, ortodoncji, protetyki. Usłyszymy wiela na tymat najnowych tryndów w roztomaitych dziedzinach stomatologii, planowaniu lyczynia i o współpracy między dochtorym a technikiym dyntystycznym.

Wiyncyj informacji znojdziecie w zakładce „Wykładowcy”. Oprócz czynści dydaktycznej i szkolyniowej, momy dla Was przigotowano też czynść integracyjno, imprezowo. Zapraszomy Was do rychtyk fajnego szpasu!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i harmonogramem Konferencji na stronie internetowej: http://industriadent.pl/ oraz do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku „INDUSTRIADENT - Ogólnopolska Konferencja PTSS”.