2016-12-02 Ladies Night reaktywacja
Archiwum

Panie długo czekały na tę chwilę. Po ponad rocznej przerwie do Kawiarni Artystycznej w Domu Muzyki i Tańca powróci najbardziej kobieca impreza w mieście, czyli Ladies Night.

Ladies Night to prawie trzygodzinne spotkanie w gronie kobiet w miłej atmosferze, przy dobrej muzyce i ze smakołykami na talerzu. Wśród ekspertów, którzy będą odpowiadali na pytania pań, znajdą się m.in. styliści z Etique Butique, którzy podpowiedzą, co nosić tej zimy oraz specjaliści od urody, którzy doradzą jak zadbać o cerę w chłodne dni. Uczestniczki Ladies Night będą miały też okazję wypróbować nowe fryzury, które wykonają wprawne ręce fryzjerów z Effect Studio, natomiast ręcznie robiona biżuteria i pachnące mydełka wykonane przez Stowarzyszenie „Otwarte Miasto” zadziałają na zmysły pań. Będzie można też kupić wyjątkowe świąteczne ozdoby i dekoracje firmy Dekero.

Kolejnym partnerem Ladies Night jest Impression Day Spa. Uczestniczki na własnej skórze przekonają się jak działa peeling kawitacyjny, a oprócz tego ekspertki wykonają manicure oraz makijaż pasujący do typu urody i okazji. Całe spotkanie będzie miało smakowity charakter dzięki Gospodarstwu Agroturystycznemu Ranczo z Proboszczowic. Pyszne, ekologiczne produkty własnego wyrobu, w tym śląskie słodkie specjały i nalewki z pewnością nadadzą smaku spotkaniu.

Ladies Night to też niespodzianki i upominki. Wśród nich będą grafiki ufundowane przez galerię „W chmurach” oraz zaproszenie dla dwóch osób na jarmark adwentowy do jednej z europejskich stolic, gdzie zabierze nas firma Speed Travel.

Bilety w cenie 30 złotych na Ladies Night można kupić w kasie Domu Muzyki i Tańca. Impreza odbędzie się 2 grudnia o godz. 19.