2017-03-09 Audiofeels on The Rocks in Silesia!
Archiwum

IMPREZA ODWOŁANA

Z przykrością informujemy, iż koncert Audiofeels on The Rocks in Silesia! który miał odbyć się w dniu 09.03.2017 r. został odwołany przez organizatora:

Fundację MOZarte
60-643 Poznań
Ul. Źródlana 28
NIP 7642674436

Zwroty biletów dokonuje się w miejscach zakupu.

Zwroty pieniędzy za bilety zakupione w systemie on-line będą dokonywane za pośrednictwem systemu Przelewy24.

Dom Muzyki i Tańca przyjmuje zwrot biletów do dnia 09.03.2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju będziemy publikować komunikaty

dotyczące statusu poszczególnych imprez w kalendarzu wydarzeń przy danej imprezie. Prosimy obserwować naszą stronę internetową.

Jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, wszelkie podejmowane decyzje dotyczące imprez są podyktowane Państwa bezpieczeństwem.

 

Z uwagi na wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego od 16 marca 2020r. budynek Domu Muzyki i Tańca będzie ZAMKNIĘTY do ODWOŁANIA! Tym samym kasa

biletowa będzie nieczynna. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której będziemy informować o nowych terminach koncertów. Bilety, które

Państwo posiadacie zachowują ważność. Jednocześnie informujemy, że bilety można zwrócić tylko w miejscu zakupu. W przypadku przedłużenia okresu zamknięcia budynku termin ten może ulec zmianie.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 601-645-944 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

Wszelkie prawa do treści umieszczonych są własnością ich autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione.