2017-07-21 Muzyczne Lato - Cleo
Archiwum


Koncert odbędzie się na terenie Śląskiego Rancho przy ul. Webera 18 w Zabrzu.

Cleo to wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka – kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: soul, gospel, r’n’b, funk i hip hop. Zaczęło się od dziecięcej fascynacji wielkimi divami światowej sceny, takimi jak: Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill. Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel My Słowianie, który stał się jednym z największych hitów radiowych. Cleo jest najpopularniejszą polską wokalistką w sieci, jej profil facebookowy zgromadził ponad półtora miliona fanów, a jej teledyski na YouTube wyświetlono ponad dwieście milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album Bastet, który już na etapie przedsprzedaży uzyskał wyróżnienie złotej płyty. Pierwszy singiel z płyty – Zabiorę Nas uzyskał pierwsze miejsce w sprzedaży cyfrowej w 2016 roku.

REGULAMIN IMPREZY
Wstęp wolny.

W związku z cyklicznymi imprezami pn.: „Muzyczne Lato”, które tradycyjnie będą się odbywać na terenie „Śląskiego Rancza” przy ul. Webera 18, Miejski Zarząd Dróg i Infrastruktury Informatycznej informuje, że wzorem lat ubiegłych w każdy piątek począwszy od dnia 7 lipca do dnia 25 sierpnia 2017 roku włącznie w ciągu ul. Webera wprowadzony będzie jeden kierunek ruchu na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Opawskiej. Równocześnie północna część ul. Webera zostanie wyłączona z możliwości zatrzymywania się pojazdów, na odcinku od ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Łangowskiego.
W związku z powyższym proszę użytkowników drogi o dostosowanie się do wprowadzanych zmian w organizacji ruchu w tym rejonie.
1. Webera
2. Webera