2017-10-07 Koncert galowy z okazji 95. rocznicy nadania Zabrzu praw miejskich
Archiwum

Zabrze zaprasza na urodziny! W tym roku mija 95 lata od momentu, gdy Zabrze otrzymało prawa miejskie. Rocznicę tego wydarzenia świętować będziemy w Domu Muzyki i Tańca. Koncert Galowy rozpocznie się w sobotę 7 października o godzinie 19.

W tym roku zapraszamy Państwa na koncert z muzyką francuską. Kierownictwo muzyczne nad imprezą sprawuje Sławomir Chrzanowski – dyrygent oraz dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii Zabrzańskiej. Wystąpią zaś artyści Studia Buffo w Warszawie z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zabrzańskiej, a reżyserem i zarazem prowadzącym będzie Janusz Józefowicz. Ten uroczysty wieczór będzie też okazją do wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Zabrze w dziedzinie kultury.

Wystąpią artyści Teatru Studio Buffo: Jerzy Grzechnik, Natalia Kujawa, Natalia Srokocz, Mateusz Jakubiec, Janusz Józefowicz oraz Janusz Stokłosa z muzykami.

Zapraszamy na koncert! Niesamowite wrażenia gwarantowane!

Bilety w cenie 30, 40, 50 oraz 60 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).