2018-01-06 Benefis Grzegorza Stasiaka
Archiwum


Wystąpią:
- Krzysztof Hanke, Mona Lisa, Marian Makula, B.A.R, De Silvers, Mixer Band, Grupa Fest, Zespół Bez Nazwy, Martyna i Ryszard Smaruj, Marcin Janota - prowadzenie.

Bilety w cenie 40, 60, 80 oraz 120 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłšcznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzajšcy dokonanie wpłaty).


W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju będziemy publikować komunikaty

dotyczące statusu poszczególnych imprez w kalendarzu wydarzeń przy danej imprezie. Prosimy obserwować naszą stronę internetową.

Jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, wszelkie podejmowane decyzje dotyczące imprez są podyktowane Państwa bezpieczeństwem.

 

Z uwagi na wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego do 11 kwietnia 2020r. budynek Domu Muzyki i Tańca będzie ZAMKNIĘTY ! Tym samym kasa

biletowa będzie nieczynna. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której będziemy informować o nowych terminach koncertów. Bilety, które

Państwo posiadacie zachowują ważność. Jednocześnie informujemy, że bilety można zwrócić tylko w miejscu zakupu. W przypadku przedłużenia okresu zamknięcia budynku termin ten może ulec zmianie.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 601-645-944 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

Wszelkie prawa do treści umieszczonych są własnością ich autorów. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione.