2018-12-16 JUBILEUSZOWA GALA GÓRNIKA ZABRZE
Archiwum
 Zapraszamy na uroczystą galę z okazji 70. rocznicy powstania Górnika Zabrze.
Założony w 1948 roku Klub jest jedną z największych wizytówek miasta Zabrze. 14-krotny Mistrz Polski złotymi zgłoskami zapisał się w historii rodzimej piłki nożnej, przez przez wiele lat wspaniale reprezentując nasze miasto, ale i całą Polskę na arenach Europy i Świata.
W niedzielę 16 grudnia o godzinie 18:00 spotkamy się w Domu Muzyki i Tańca na uroczystej gali z okazji 70. urodzin Klubu. Będzie miała ona charakter dwugodzinnego show multimedialno – muzycznego. To niepowtarzalna okazja, by obejrzeć unikatowe archiwalne filmy oraz bramki z legendarnych meczów, a także do wspólnego celebrowania wielkiego święta w gronie największych piłkarskich gwiazd Górnika – Włodzimierza Lubańskiego, Stanisława Oślizły, Zygfryda Szołtysika, Jerzego Gorgonia, Huberta Kostki, Jana Banasia, Waldemara Matysika, Andrzeja Pałasza, Ryszarda Komornickiego i wielu innych.

Bilety w cenie 20 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).