Ucho Prezesa 17:15
Archiwum


Prezes chce sprawdzić lojalność swoich współpracowników. Używa do tego przewrotnego fortelu. Rozpoczyna się walka o władzę, która za chwilę stanie się niczyja.
Kandydatów do fotelu Naczelnika Państwa jest wielu. Mimo pozorów pokornej służby Polsce i suwerenowi nie przebierają w środkach.
Twórcy internetowego hitu zdecydowali się na napisanie sztuki teatralnej z gatunku satyrycznej political fiction. Dobrze znani bohaterowie: wszystkowiedzący - mogący - przewidujący Prezes, jego wierny przyboczny Mariusz, oraz odwiedzający ich koledzy partyjni, a także przedstawiciele niezłomnej opozycji zjawią się w "królestwie" Pani Basi, żeby zabrać widzów za niezbyt często odwiedzane kulisy władzy.
W spektaklu wystąpią: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Joanna Żółkowska, Cezary Pazura, Janusz Chabior, Lesław Żurek, Paweł Koślik, Krzysztof Dracz, Tomasz Sapryk, Jerzy Bończak.
Uwaga!!! Podczas spektaklu używane jest światło stroboskopowe."

Obsada:
Prezes - Robert Górski
Mariusz - Mikołaj Cieślak
pani Basia - Izabela Dąbrowska
Prezydent - Paweł Koślik
Antoni - Janusz Chabior
Richard - Krzysztof Dracz
Donald - Cezary Pazura / Tomasz Schimscheiner
Grzegorz - Tomasz Sapryk
Rysiek - Lesław Żurek
Beata - Joanna Żółkowska
Stanisław Jerzy Bończak

Twórcy:
Reżyseria - Tadeusz Śliwa
Scenografia - Dariusz Walaszczyk
Muzyka - Michał Piastowicz
Czas trwania spektaklu: 2godz 10min

Bilety w cenie 70, 90, 110, 130 oraz 150 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłącznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).