2019-12-10 KRZYSZTOF KRAWCZYK – Jubileusz 55 lat!
Archiwum
 


Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że wydarzenie zostało przełożone na 10.12.2019 w DMiT w Zabrzu. Informujemy, że kupione bilety zachowują swoją ważność. Jeśli jednak zdecydują się Państwo na zwrot biletów prosimy o kontakt z bileteriami w których zostały zakupione do 16.04.2019. Przepraszamy Państwa za wszelkie niedogodności związane z przełożeniem koncertu. Liczymy, że będą Państwo z nami już w grudniu.

KRZYSZTOF KRAWCZYK – Jubileusz 55 lat!

Krzysztof Krawczyk niekwestionowany król polskiej estrady świętuje 55 lat na scenie. Autor takich przebojów jak "Parostatek", "Zatańczysz ze mną jeszcze raz", "Jak minął dzień", "Pamiętam Ciebie z tamtych lat", "Mój przyjacielu" wystąpi na jedynym koncercie w Zabrzu 10 grudnia 2019r. w Domu Muzyki i Tańca. Uwielbiany przez wiele pokoleń Polaków, doceniany nagrodami artysta, przypomni swoje największe przeboje. Ostatnimi czasy popularność piosenkarza znacznie wzrosła wśród młodej publiczności, co świadczy o ponadczasowym zapotrzebowaniu na dobrą muzykę.

Bilety w cenie 60, 80 oraz 100 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłšcznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzający dokonanie wpłaty).