2019-11-24 ŚLĄSKA GALA Z HUMOREM Tribute to Karel Gott
Archiwum
 ŚLĄSKA GALA Z HUMOREM
TRIBUTE TO KAREL GOTT
24.11.2019 r., godz. 18.00
Dom Muzyki i Tańca, Zabrze

WSPANIAŁE ANDRZEJKI! NAJWIĘKSZE GWIAZDY, NIEPOWTARZALNA ZABAWA!

Największa andrzejkowa zabawa w tym roku poświęcona będzie znakomitemu czeskiemu piosenkarzowi.
KAREL GOTT - bo o nim mowa, w tym roku obchodzi 80- lecie swoich urodzin.
Jest swoistym fenomenem, uwielbianym przez rzesze fanów na całym świecie. W swojej karierze został 41 razy nagrodzony nagrodą Złotego/Czeskiego Słowika, nagrał ok. 100 albumów autorskich i ponad 100 kompilacji. Szacuje się, że sprzedał od 30 do 100 milionów płyt.

24 listopada na zabrzańskiej scenie wystąpią wszystkie największe gwiazdy śląskiej sceny muzycznej, które nie tylko wykonają swoje największe przeboje ale także muzycznie nawiążą do twórczości Karela Gotta. Dlatego podczas tegorocznej Gali nie zabraknie muzycznych niespodzianek, nowych interpretacji i zaskakujących wykonań.
Artystycznym zwieńczeniem koncertu będzie zespół Karel Gott Cover Band, który jako jedyny posiada rekomendację samego Karela Gotta!
Zespół jest praskim zespołem grającym przeboje Karela Gotta, a wszystkie utwory wykonuje w oryginalnych aranżacjach. Eksperci piszą, iż wspaniały głos wokalisty Milana Fialy jest prawie nie do odróżnienia od legendarnego mistrza. Wszystkie koncerty wywołują olbrzymi aplauz i niezapomniane wrażenia.
Zespół tworzą: Milan Fiala, Michal Nemec, Pavel Skala, Michael Stanek i Tibor Adamsky.

Dodatkową atrakcją tegorocznej Gali będzie Jubileusz 30-lecia Jacka Silskiego. Artysta wykona swoje największe, uwielbiane przez Publiczność przeboje, a także utwory premierowe. Do udziału w swoim koncercie zaprosił muzycznych gości i wspaniałych tancerzy! Zapowiada się zatem znakomite, jubileuszowe show.

Największe gwiazdy, przeboje, znakomity humor i fantastyczna zabawa! Czego więcej można oczekiwać od andrzejkowego wieczoru?
Zapraszamy na niepowtarzalny, cudowny wieczór!
Oczywiście tylko w Domu Muzyki i Tańca i tylko z Państwem!

Wystąpią m.in.:
- Karel Gott Cover Band
- Jacek Silski
- Mirosław Jędrowski
- Mariusz Kalaga
- Mirek Szołtysek
- B.A.R.
- Claudia i Kasia Chwołka
oraz inni goście!

Całość poprowadzi tradycyjnie niezastąpiony i jedyny taki duet: Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek, bez których trudno wyobrazić sobie Galę.

Bilety w cenie 70, 100, 120 oraz 150 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłšcznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzajšcy dokonanie wpłaty).