2019-05-18 Metropolitalne Święto Rodziny
Archiwum
 


Już po raz dwunasty obchodzić będziemy Metropolitalne Święto Rodziny, wydarzenie, które zainicjowały prezydent Małgorzata Mańka-Szulik i śp. senator Krystyna Bochenek. Metropolitalne Święto Rodziny to koncerty, festyny, konferencje, wykłady, imprezy sportowo-rekreacyjne, spektakle, ale także pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do sanktuarium Matki Bożej Piekarskiej. Wydarzenie to co roku jest bogatsze i swym zasięgiem obejmuje coraz więcej miejsc w śląskiej aglomeracji. Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem „Rodzina – wspólnotą pokoju”, a Państwa niniejszym zapraszamy na koncert inauguracyjny, którego gwiazdą jest zespół Sound’n’Grace.

Sound’n’Grace powstał w 2005 roku. Tworzą go młodzi, utalentowani artyści, a w rzeczywistości grupa przyjaciół, którzy pod batutami dyrygentów, a zarazem założycieli, Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego, realizują swoją wspólną pasję, czyli muzykę. Byli uczestnikami programu Mam Talent, którego jurorzy nazwali ich najlepszym chórem w Polsce! Śpiewają gospel, soul, r&b, jazz, funk. Ich koncerty, czy to w warunkach kameralnych, czy na wielkich scenach stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Tak będzie zapewne i w Domu Muzyki i Tańca, więc serdecznie zapraszamy na koncert, który na długo zostanie w Waszej pamięci.

Bilety w cenie 30, 40 oraz 50 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line
UWAGA! Zwrot biletów możliwy jest tylko i wyłšcznie w przypadku odwołania imprezy i tylko na podstawie dowodu zakupu (paragon lub inny dokument potwierdzajšcy dokonanie wpłaty).